Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

Vestel Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > Vestel Servisi
Vestel Servisi

Konusunda uzman bir ekip ile beraber gerçekleştirmekte olduğumuz Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimizde kullandığımız modern teknikler ile beraber sizlerin sorunlarına en hızlı çözümleri sunmaktayız. Beyaz eşyalarınız ile ilgili bakım, onarım ve montaj gibi işlemleri gerçekleştiren firmamız 7/24 sizlerin yanında yer almaya devam etmektedir.

Kocaeli Vestel Beyaz Eşya Servisi

Her mevsim hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalar arasında yer alan klimalarınızda yaşadığınız her sorun için sizlere destek olmaktayız. Kendi alanında eğitimli ekibimizin gerçekleştirdiği klima servis hizmetlerimizde her tür arızayı en kısa sürede tespit ederek çözüm bulmaktayız.

Düzenli olarak bakım hizmetlerimizden yararlanarak klimaların en yüksek performansta çalışmasına imkan sağlayabilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirdiğimiz Klima Servisi hizmetlerimizde daima yüz güldüren sonuçlar elde ediyoruz.

Vestel Servisi
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Kocaeli Televizyon Servisi Hizmeti

Televizyon tamiri en çok bilgi gerektiren servis hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz Vestel Televizyon Servisi işlemlerimizde teknik arızaları en kısa sürede çözüyoruz.

Televizyonlarınızda yaşadığınız tüm sıkıntılarda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek arızanızı gidermekte ve televizyon keyfinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır.

Kocaeli Vestel Klima Servisi

Kış aylarında hayati bir öneme sahip olan kombileriniz için tamir, bakım ve montaj gibi tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Servis taleplerinize en hızlı yanıtı vermekte olan başarılı ekibimiz kombilerdeki arızanın nedenini tespit ettikten sonra hemen tamir işlemlerini başlatmaktadır.

Kombi servisi hizmetlerimizde sizlere her zaman orijinal yedek parça garantisi veriyoruz. Her zaman soruna çözüm odaklı yaklaşan firmamız yapmış olduğu işlemler ile kombilerinizin ömrünü de uzatmaktadır.

Siz de beyaz eşyalarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlarda 0262 331 07 42 ve 0262 331 07 43 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil Vestel Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ