Dil seçin
X

Tepeköy Philips Servisi

Anasayfa | Tepeköy Philips Servisi | 15

Tepeköy Philips Servisi

Tepeköy Philips Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Tepeköy Philips Servisi

Philips tüm dünyada oldukça tercih edilen bir beyaz eşya markasıdır. Bu markaya ait ürünler insanların hayatlarını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilirler. Tepeköy Philips Servisi olarak bizler de hayatlarımızı kolaylaştıran bu ürünlerin bakımlarını üstlenmekteyiz. Bu nedenle cihazlarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmekteyiz.

Philips markalı beyaz eşya ürünleri uzun yıllar oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadırlar. Ancak her teknolojik alette olabileceği gibi bu markanın ürünlerinde de bazı teknik arızalar meydana gelebilmektedir.

Teknik arızalar meydana geldikten sonra önemli olan işini iyi bilen bir firmaya başvurmaktır. İşinin ehli olmayan tamircilerle çalışmak cihazlarınıza zarar verebilmektedir.

Tepeköy Philips Bakım Servisi

Yaşam alanlarımızda oldukça yeri olan ve hayatlarımızı kolaylaştıran beyaz eşya ürünlerinin düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilmeniz için bu bakımları her tüketicinin yaptırması gereklidir. Tepeköy Philips Bakım Servisi olarak bizler, müşterilerimizin her türlü sorunlarını çözmekte ve müşterilerimizi her konuda tatmin etmekteyiz. Aynı zamanda cihazlarınızda değiştirilecek parçaların yerine tekrar orijinal parça takmaktayız.

Tepeköy Philips Montaj Servisi

Firmamız, müşterilerini sıkıntıya sokmayacak şekilde çalışmayı kendisine ilke edinmiş durumdadır. Bu nedenle müşterileri zorlayabilecek olan montaj hizmetini Tepeköy Philips Montaj Servisi kullanıcıları adına kendisi vermektedir.

Sizin memnuniyetiniz bizler için çok önemli.

 Bizi Google ve Alexa Dan Takip Edebilirsiniz.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

?>
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla