Dil seçin
X

Profilo Klima Servisi

Anasayfa | Profilo Klima Servisi | 140
Profilo Klima Servisi

Klimaların temel fonksiyonlarını en iyi şekilde yerine getirebilmesi amacıyla Profilo Klima Servisi ısıtma ve soğutma alanında konforu oluşturmak için sürekli çalışmalarını sürdürmektedir.  Klimalar yaz aylarında içerdeki fazla olan ısıyı dışarı atarak soğumayı, bu esnada da havanın filtrelenmesini ve neminin alınmasını sağlamaktadır. Firmamız da bu işlemleri tecrübesi ve kalitesiyle başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bize çağrı merkezlerimizden veya web sitemizden bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Profilo Klima Bakım Servisi

Tabii ki bu klimaların bakım ve onarıma ihtiyaçları vardır. Çalışma prensipleri gereği hassas olan klimaların özenli bir şekilde temizlenmesi ve bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu konuda da öncü firmalardan olan firmamız Profilo Klima Bakım Servisi, klimaları düzenli aralıklarla takip ederek bakım hizmetlerini gerçekleştirir. Eğer düzenli bakımlar yapılmazsa klimalarınız performanstan düşüp arızalanabilirler. Yeterince bilgili ve güçlü kadromuz sayesinde klimalarınızın sağlığını bize bırakırsanız gözünüz arkada kalmaz.

Profilo Klima Montaj Servisi

Oldukça teferruatlı bir mekanizmaya sahip olan klimaların bakımlarının tamamlanması yeterli değildir. En başta düzgün bir şekilde montaj işleminin gerçekleşmesi gerekir. Bu konuda Profilo Klima Servisi çok başarılı konumdadır. Bakımına ve onarımına oldukça fazla özen gösterdiği gibi montaj işlemini de aynı özenle gerçekleştirir. Sorunsuz gerçekleştirilen montaj sonrasında düzenli bakımlar ile klimalar uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanıma devam ederler. Profilo Klima Montaj Servisi olarak, hizmet verdiğimiz markaya ve firmamız yakışır, kalite ve dürüstlükle hizmet vermekteyiz. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve hizmetlerimizden kalınan memnuniyet ile sektördeki öncülüğümüzü ve liderliğimizi sürdürüyoruz.

Profilo Klima Bakım Servisi

Firma olarak, vermiş olduğumuz servis hizmetlerinde, müşterilerimize şeffaf ve dürüst hizmet sağlamayı garanti ediyoruz.

Diğer firmalardan bizi ayıran ve sektörde lider olmamızı sağlayan özelliklerimizden bazıları şunlardır;

  • Tüm personelimiz sektörün en tecrübeli ustalarından oluşmaktadır. Personelimizin yetki belgeleri, güvenlik soruşturmaları ve periyodik muayeneleri tamdır.
  • Personelimizin ana hedefi, servis hizmetinden daha öte, müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Bu nedenle ustalarımız güler yüzlü ve sorulan her soruya cevap verecek kişilerden oluşmaktadır.
  • Servis hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimize makine ve cihazlarını, çok daha uzun süreler güvenle kullanmalarını sağlamaktayız.
  • Tüm parça değişimlerimizi, Profilo’nun orijinal yedek parçaları ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca parça değişimlerimiz ve onarımlarımız için bir yıl garanti vermekteyiz. Bu süre içinde oluşacak, aynı konudaki arızaları, en kısa sürede ve ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
  • Servis ve onarım işlemlerimizi, makine ve cihazların bulunduğu yerlerde gerçekleştiriyoruz. Personelimizin ustalığı ve yedek parça stokumuzun eksiksiz olması nedeni ile servis ve onarım hizmetlerimizi aynı gün içinde tamamlamaktayız.

Firma olarak bize ulaşan müşterilerimize, aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Ekiplerimizin çalışma saatleri hizmetlerimiz tamamlanmadan sona ermemektedir.

Profilo Tek Servis İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Olarak Hizmetlerimiz

Firma olarak Profilo markalı ürünlerin, modeli ne olursa olsun servislerini yapabilmekteyiz.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

  • Profilo televizyon servisi
  • Profilo klima servisi
  • Profilo kombi servisi
  • Profilo beyaz eşya servisi

Profilo Klima Servisi olarak servis hizmeti verdiğimiz iklimlendirme ve soğutma sistemleri ile beyaz eşya ve televizyonlar için, konusunda uzmanlaşmış ayrı ekiplerimiz bulunmaktadır. Firma olarak sizlere bir telefon kadar yakın bulunmaktayız. Firmamıza, 0262 606 08 68 / 0262 331 07 44 iletişim numaralarımızdan, haftanın yedi günü 24 saat kesintisiz ulaşılabilmektedir?

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın