Dil seçin
X

Kuruçeşme İndesit Servisi

Anasayfa | Kuruçeşme İndesit Servisi | 32

Kuruçeşme İndesit Servisi

Kuruçeşme İndesit Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Kuruçeşme İndesit Servisi

Firmamız İndesit markalı beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini vermektedir. Kuruçeşme İndesit Servisi olarak bizler bu markaya ait birçok farklı cihaz için bakım ve onarım yapmaktayız. Aynı zamanda firmamız bu markaya ait ürünler için montaj hizmeti de vermektedir.

Kuruçeşme İndesit Bakım Servisi

Kuruçeşme İndesit Bakım Servisi ‘miz beyaz eşya ürünleri için bakım, onarım ve montaj yapan uzman personellerimizi barındırmaktadır. Her elemanımız kendi uzmanlık alanında hizmet vermektedir. Böylece bakım için bakım alanında uzman, arıza içinse arıza alanında uzman elemanlarımız verilen adreslere giderek servis hizmeti vermekteler. Bakım, onarım ve montaj hizmetleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz eşya ürünlerinizin arıza durumlarına göre parça değişimi gerekebilmektedir. Bu durumda firmamız orijinal yedek parça değişimi hizmeti vermektedir. Kuruçeşme Hotpoint Servisi elemanlarımız parçalarınızı değiştirmek için sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca istek dahilinde yedek parça satışı da yapmaktayız. Orijinal parça satmamız ve değişimleri kendimiz yaparken orijinal parçaları kullanmamız cihazlarınızda parçadan kaynaklanan uyum sorunlarını engellemiş oluyor.

Kuruçeşme İndesit Montaj Servisi

Kuruçeşme İndesit Montaj Servisi ile beyaz eşya ürünleri için Kuruçeşme’nde verdiğimiz montaj hizmetlerimizi kişilerin bulundukları adreslerde sunuyoruz. Aynı zamanda bakım hizmetlerimizi de bu şekilde vermekteyiz. Bu sayede cihazları bulundukları alanlardan taşımadan çok daha kolay bir şekilde sorunlara müdahale edebiliyoruz. Yaptığımız bakım ve onarım işlemlerinin ardından herhangi bir söktüğümüz parça varsa hepsini tekrar yerine yerleştiriyoruz. Servis hizmetimiz tamamlandıktan sonra son kontrollerimizi de yaparak ücretimizi alıyoruz.

 

 Bizi Google ve Alexa Dan Takip Edebilirsiniz.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

?>
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla