Dil seçin
X

Körfez İndesit Servisi

Anasayfa | Körfez İndesit Servisi | 25
Körfez İndesit Servisi

Körfez İndesit Servisi

Kocaeli bölgesine hizmet veren teknik servis firması olarak İndesit marka ürünlerin tüm modellerinin bakımlarını yapıyoruz. Körfez İndesit Beyaz Eşya Servisi olarak profesyonel teknik kadroya sahibiz ve beyaz eşya, kombi, klima, televizyon gibi tüm elektronik eşyaların bakımlarını yapıyoruz. Yeni ürün aldığınızda ürününüzü kullanım yerine kurulumunu ve daha sonraki dönemlerde, periyodik bakımlarını yapıyoruz. Eşyalarınızda bir arıza meydana geldiğinde, ekiplerimiz en kısa sürede yaşanılan sorunu yerinde çözecektir.

Körfez İndesit Kombi Servisi

Teknik servis firması olarak 2017 yılından günümüze, tüm hizmetlerimizi profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunuyoruz. Körfez İndesit Kombi Servisi hizmetlerimiz ile periyodik bakım ve arıza tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Kombi cihazlarının yıllık periyodik bakımlarını yaparak, enerji tasarrufunun sağlanmasını, cihazın arıza yapmadan daha uzun ömürlü çalışmasını sağlıyoruz. Kombi arızalarında da hizmetlerimiz, aynı gün içerisinde verilmeye ve özellikle kış aylarında mağduriyet yaşanmamasına özen gösteriyoruz.

Körfez İndesit Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

02623310744TIKLA HEMEN ARA!

Bakım ve Yedek Parça Değişimi

Körfez İndesit Klima Servisi talepleri daha çok bir arıza ile karşılaşıldığında yapılmaktadır. Klima cihazları, ortam havasını temizleyen ve iklimlendirme yapan cihazlardır. Bunun için yılda iki defa periyodik bakımdan geçirilmelidir. Tüm müşterilerimiz bu konuda bilgilendirilmekte ve talep edilen hizmetler profesyonel olarak verilmektedir. İndesit klima ürünlerinizin arıza tamirlerinde, orijinal yedek parça kullanıyor ve değişimleri yaparak, cihazın en iyi performansta çalışmasını sağlıyoruz.

Körfez Televizyon Servisi

İndesit marka ürünler için verdiğimiz servis hizmetlerini genel olarak yerinde veriyoruz. Körfez Televizyon Servisi talebinde bulunanlar, isterlerse televizyonlarını servisimize getirebilir ya da ekiplerimizin gelmesini isteyebilir. Bunun için 0262 331 0742 ve 0262 331 0743 numaralı servis çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşmaları yeterlidir. Tüm servis hizmetlerimiz, mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde ve uzman ekipler tarafından güvenilir olarak verilmeye çalışılmaktadır.

 

 

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla