BEYAZ EŞYA | TELEVİZYON | SERVİSİ

Kartepe Vaillant Kombi Servisi

09 Eylül 2021 02:35
Kartepe Vaillant Kombi Servisi

Kışın gelmesiyle ve havaların soğumasıyla kombilere olan ihtiyaç artmıştır. Kombiler bakımsız olduğu zaman istediğiniz seviyede ısıtma işlemini yapamaz. Bu durumda kombilerin bakım işlemi de önem kazanmaktadır. Kocaeli Tek Servis İklimlendirme ve Soğutma sistemleri randevu işlemiyle servis hizmetine start vermektedir. Bütün müşterilerimize istedikleri saate randevu vermeye çalışıyoruz.

Önce Randevu Almalısınız

Müşteri hizmetlerimiz günün her saatinde hizmet vermektedir. Günün her saatinde taleplerinizi değerlendiren Kartepe Vaillant kombi servisi elemanlarımız cihaz kimlik bilgileri, müşteri kimlik bilgileri, arıza bilgileri, telefon ve adres bilgileri konularında gerekli bilgileri not etmektedir. Daha sonra müşteri için en uygun zaman dilimi tercih edilerek randevu açıyoruz.

Kartepe Vaillant Kombi Servisi

Sözleştiğimiz tarih ve saatte adresinize gelen elemanlarımız ilk aşamada sizin verdiğiniz numarayı aramaktadır. Telefon açma işlemi sonrasında eğer işiniz çıkarsa yeni bir tarihe randevu alabilirsiniz. Randevuya geç kalındığı zaman veya her hangi bir aksaklık çıktığı zaman servisimiz bu durumu müşteriye haber etmektedir. Her türlü şartlarda müşterimizin istediği saatlerde servis hizmeti vermeye çalışıyoruz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.