BEYAZ EŞYA | TELEVİZYON | SERVİSİ

Kartepe Eca Kombi Servisi

09 Eylül 2021 02:33
Kartepe Eca Kombi Servisi

Deneyimsiz ve aynı zamanda işin ehli olmayan kişilere kombilerin teslim edilmesi maddi açıdan zarara neden olmaktadır. Deneyimli olan ve tecrübesiyle ön plana çıkan şirketimizin güzide personeli, müşteri memnuniyetini tercih ederek hareket etmektedir. Müşteri ile diyalog, disiplin, zamanında iş teslimatı ve benzeri bir çok konuda Kartepe eca kombi servisi hizmetimiz ön plana çıkmaktadır.

Kartepe 7/24 Eca Kombi Servisi

Kombi servis hizmetinde şirketimiz güncel yöntemleri tercih etmektedir. Buz dolapları sıcak yaz ayları gelmeden bakıma tabi tutulması ve yıpranmış parçaların değiştirilmesi gerekir. Parça değişimi işlemleri servis işlemlerinde bakım işlemi esnasında yapılmaktadır.

Bakım işlemi esnasında servis ücreti ve yedek parça fiyatları ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Bakım ücreti, tamir ücreti, yedek parça montaj ve satış ücreti ayrıdır. Bu konuda Kocaeli Tek Servis İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri her zaman için yardımcı olmaktadır.

Aradığınız andan itibaren şirket elemanlarımız en kısa sürede adresinize gelmektedir. Size yakın olan servisimiz gerektiğinde yönlendirilmektedir. Özellikle acil servis hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman firmamız evinize veya iş yerinize en yakın servisi yönlendirmektedir. Yakınlarda her hangi bir servis yoksa yeni servis yola çıkmaktadır.

 

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.