Dil seçin
X

Karagöllü İndesit Servisi

Anasayfa | Karagöllü İndesit Servisi | 31

Karagöllü İndesit Servisi

Karagöllü İndesit Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Karagöllü İndesit Servisi

Firmamız İndesit markalı beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini vermektedir. Karagöllü İndesit Servisi olarak bizler bu markaya ait birçok farklı cihaz için bakım ve onarım yapmaktayız. Aynı zamanda firmamız bu markaya ait ürünler için montaj hizmeti de vermektedir.

Karagöllü İndesit Bakım Servisi

Karagöllü İndesit Bakım Servisi ‘miz beyaz eşya ürünleri için bakım, onarım ve montaj yapan uzman personellerimizi barındırmaktadır. Her elemanımız kendi uzmanlık alanında hizmet vermektedir. Böylece bakım için bakım alanında uzman, arıza içinse arıza alanında uzman elemanlarımız verilen adreslere giderek servis hizmeti vermekteler. Bakım, onarım ve montaj hizmetleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz eşya ürünlerinizin arıza durumlarına göre parça değişimi gerekebilmektedir. Bu durumda firmamız orijinal yedek parça değişimi hizmeti vermektedir. Karagöllü Hotpoint Servisi elemanlarımız parçalarınızı değiştirmek için sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca istek dahilinde yedek parça satışı da yapmaktayız. Orijinal parça satmamız ve değişimleri kendimiz yaparken orijinal parçaları kullanmamız cihazlarınızda parçadan kaynaklanan uyum sorunlarını engellemiş oluyor.

Karagöllü İndesit Montaj Servisi

Karagöllü İndesit Montaj Servisi ile beyaz eşya ürünleri için Karagöllü’nde verdiğimiz montaj hizmetlerimizi kişilerin bulundukları adreslerde sunuyoruz. Aynı zamanda bakım hizmetlerimizi de bu şekilde vermekteyiz. Bu sayede cihazları bulundukları alanlardan taşımadan çok daha kolay bir şekilde sorunlara müdahale edebiliyoruz. Yaptığımız bakım ve onarım işlemlerinin ardından herhangi bir söktüğümüz parça varsa hepsini tekrar yerine yerleştiriyoruz. Servis hizmetimiz tamamlandıktan sonra son kontrollerimizi de yaparak ücretimizi alıyoruz.

 

 Bizi Google ve Alexa Dan Takip Edebilirsiniz.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

?>
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla