Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

İzmit İndesit Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > İzmit İndesit Servisi
İzmit İndesit Servisi

İzmit İndesit Servisi firması olarak 2017 yılından günümüze, tüm hizmetlerimizi profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunuyoruz. İzmit İndesit Kombi Servisi hizmetlerimiz ile periyodik bakım ve arıza tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Kombi cihazlarının yıllık periyodik bakımlarını yaparak, enerji tasarrufunun sağlanmasını, cihazın arıza yapmadan daha uzun ömürlü çalışmasını sağlıyoruz. Kombi arızalarında da hizmetlerimiz, aynı gün içerisinde verilmeye ve özellikle kış aylarında mağduriyet yaşanmamasına özen gösteriyoruz.

İzmit İndesit Servisi
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

İzmit İndesit Beyaz Eşya Servisi

İzmit İndesit Klima Servisi talepleri daha çok bir arıza ile karşılaşıldığında yapılmaktadır. Klima cihazları, ortam havasını temizleyen ve iklimlendirme yapan cihazlardır. Bunun için yılda iki defa periyodik bakımdan geçirilmelidir. Tüm müşterilerimiz bu konuda bilgilendirilmekte ve talep edilen hizmetler profesyonel olarak verilmektedir. İzmit İndesit klima ürünlerinizin arıza tamirlerinde, orijinal yedek parça kullanıyor ve değişimleri yaparak, cihazın en iyi performansta çalışmasını sağlıyoruz.

İzmit İndesit Servisi Hizmet Bölgeleri

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

İzmit İndesit marka ürünler için verdiğimiz servis hizmetlerini genel olarak yerinde veriyoruz. İzmit İndesit Beyaz Eşya Servisi talebinde bulunanlar, isterlerse televizyonlarını servisimize getirebilir ya da ekiplerimizin gelmesini isteyebilir. Bunun için 0262 331 0742 ve 0262 331 0743 numaralı servis çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşmaları yeterlidir. Tüm servis hizmetlerimiz, mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde ve uzman ekipler tarafından güvenilir olarak verilmeye çalışılmaktadır.

İzmit İndesit Servisi

İzmit İndesit marka klima modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Derince İzmit İndesit servisi olarak markaya ait farklı modellerdeki klimaların bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca arızalanmaları durumunda arıza onarımı hizmeti veriyoruz. Bunun yanı sıra klimalar için montaj hizmetimizde bulunuyor.

Teknik Kadroyla Servis Hizmeti

İzmit İndesit klimalar için teknik bakım, onarım ve montaj elemanlarımız bulunuyor. Elemanlarımız kendi uzmanlık alanlarına uygun olan hizmetleri veriyorlar. Böylece bakım için bakım alanında uzman elemanlarımız klima arızaları için arıza onarım elemanlarımız adrese giderek hizmet veriyorlar. Bunun için klima bakım, onarım ya da montaj için kişilerin çağrı merkezimizi aramaları gerekiyor.

Klimalar İçin Yedek Parça Değişimi

Klima arızalarının büyük olması durumunda parça değişimi gerekiyor. Bu durumda yedek parça değişimi içinde hizmet veriyoruz. Elemanlarımız parçaların takılmasına yardımcı oluyorlar. Ayrıca istenilirse klimalar için yedek parça satışımız da bulunuyor. Yedek parça değişimi ve satışlarında ise klimanın modeline uygun kaliteli parçaları kullanıyoruz. Bu sayede parça kaynaklı uyum sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Evlere Klima Hizmeti

İzmit İndesit klimalar için Başiskele’de verdiğimiz servis hizmetini büyük oranda kişilerin evlerinde sunuyoruz. Bu sayede bakımlarını ya da onarımlarını yaptığımız klimaları çalışma alanından uzaklaştırmadan yapmamız gereken işlemi yapıyoruz. Bu işlemlerin ardından da eğer klimalarda söküm işlemi gerçekleştirdiysek parçaları doğru bir şekilde yerine takıyoruz. Yaptığımız son kontrollerin ardından da hizmetimizi tamamlayarak ücretimizi alıyoruz. İzmit İndesit servisi olarak 09.00-18.30 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil İzmit İndesit Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ