Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

İzmit Çetintaş Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > İzmit Çetintaş Servisi
İzmit Çetintaş Servisi

İzmit Çetintaş Ankastre Servisi olarak markaya ait farklı modellerdeki klimaların bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca arızalanmaları durumunda arıza onarımı hizmeti veriyoruz. Bunun yanı sıra klimalar için montaj hizmetimizde bulunuyor. Çetintaş Servisi markalı tüm ev eşyalarınızı bakım tamir ve kurulum işlemleri konusunda hizmet vermektedir. İzmit Çetintaş Servisi Müşterilerimizin memnuniyeti amacıyla tüm hizmetlerimiz en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından kurulan güçlü tedarik ve tamir ağı sayesinde İzmit Çetintaş Servisi olarak en hızlı pratik çözümleri sunmaktayız.

Teknik Kadroyla Servis Hizmeti

Çetintaş klimalar için teknik bakım, onarım ve montaj elemanlarımız bulunuyor. Elemanlarımız kendi uzmanlık alanlarına uygun olan hizmetleri veriyorlar. Böylece bakım için bakım alanında uzman elemanlarımız klima arızaları için arıza onarım elemanlarımız adrese giderek hizmet veriyorlar. Bunun için klima bakım, onarım ya da montaj için kişilerin çağrı merkezimizi aramaları gerekiyor.

Klimalar İçin Yedek Parça Değişimi

Klima arızalarının büyük olması durumunda parça değişimi gerekiyor. Bu durumda yedek parça değişimi içinde hizmet veriyoruz. Elemanlarımız parçaların takılmasına yardımcı oluyorlar. Ayrıca istenilirse klimalar için yedek parça satışımız da bulunuyor. Yedek parça değişimi ve satışlarında ise klimanın modeline uygun kaliteli parçaları kullanıyoruz. Bu sayede parça kaynaklı uyum sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

[baner]

Evlere Klima Hizmeti

Çetintaş klimalar için verdiğimiz servis hizmetini büyük oranda kişilerin evlerinde sunuyoruz. Bu sayede bakımlarını ya da onarımlarını yaptığımız klimaları çalışma alanından uzaklaştırmadan yapmamız gereken işlemi yapıyoruz. Bu işlemlerin ardından da eğer klimalarda söküm işlemi gerçekleştirdiysek parçaları doğru bir şekilde yerine takıyoruz. Yaptığımız son kontrollerin ardından da hizmetimizi tamamlayarak ücretimizi alıyoruz. Çetintaş Servisi olarak 09.00-18.30 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Firmamız Kocaeli Çetintaş Servisi hizmetini, sizlere başarılı bir şekilde sunuyor. Bu anlamda Çetintaş markalı tüm cihazların teknik ve yetkili servisi sizlere sunuluyor. Üstelik bu firmamızın üstün kaliteli hizmetiyle mümkün oluyor.

Son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli uzmanlarımız ile sizlerin sorunlarına yardımcı oluyoruz. Çetintaş'e ait ne kadar cihazınız varsa, garantili bir şekilde tamir hizmeti veriyoruz. Markaya ait cihazlarınızın onarımı bizlere ulaşmanız halinde gün içerisinde yapılacaktır.

Güler Yüzlü ve Alanında Uzman

Personellerimiz, cihazınızın ne sorunu olursa olsun çözüm sağlayacaktır. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey sitemizdeki iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşmaktır. Bu noktadan sonra sizlere ulaşacak ve sorunlarınıza çözümler sunacağız.

Kocaeli Çetintaş Servisi Hizmeti

Kocaeli Çetintaş Servisi hizmeti daha önce de belirtildiği gibi, firmamız tarafından veriliyor. Bu anlamda sizlere çözüm ve çözümler sunan usta bir ekip bulunuyor. Kocaeli'nin İzmit ilçesi merkezli firmamız sizlere tüm il içerisinde hizmetlerini veriyor.

Çetintaş markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve ocaklarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Denildiği gibi sorun ne olursa olsun ekibimiz sizinle azami ölçüde ilgilenecektir. En ekonomik fiyatlarla yetkili servis hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Çetintaş Servisi Olarak Bizlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bizlere Çetintaş'e ait tamir ve onarım hizmeti için iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan ulaşım adreslerinden birini tercih ederek, bizlerden yardım alabilirsiniz. Personellerimiz adres bilgilerinizi aldıktan sonra en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.

İzmit Çetintaş Servisi birbirinden farklı tasarıma sahip teknolojik ürünler günümüzde birçok insan tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle bu markaya ait olan klima ürünleri, insanların en beğendiği seçenekler arasında bulunmaktadır. Klimaların yaşamı birçok noktada oldukça kolaylaştırıcı yönleri vardır.

Bulunulan ortamı serinletmek veya ısıtmak konusunda insanlar klimalardan en iyi şekilde faydalanmaktadırlar. İzmit Çetintaş Televizyon Servisi markasına ait olan ürünler bu konuda en iyi performansı kullanıcılarına sunmaktadır. Ancak bazı durumlarda birtakım etkenlere bağlı olarak insanlar klimada arıza oluşması gibi bir durumla karşılaşabilmektedirler.

Bu noktada yapılması gereken, profesyonel olarak teknik bir destek alınmasıdır. İzmit Çetintaş Servisi olarak bizler her türde klima ürünü arızasında müşterilerimize destek olmaktayız. Meydana gelen sorunları en kısa sürelerde giderebilmekteyiz.

İzmit Çetintaş Klima Tamiri ve Bakımı

Klimalarda meydana gelen arızalara yönelik olarak oldukça titiz ve hassas bir çalışmanın yapılmasına ihtiyaç vardır. Bizler bu konuda çalışmalar yaparken tüm teknik olanakları en verimli şekilde kullanmakta, tamir onarım işlemlerini hassasiyetle yerine getirmekteyiz. Bunun yanı sıra klima bakımı işlemleri konusunda da müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en iyi yardımları sunabilmekteyiz.

Uygun Fiyatlı Hizmet Olanakları

Çetintaş Servisi olarak bizler müşterilerimize oldukça uygun fiyatlar kapsamında bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunmaktayız. Uzman personellerimiz aracılığıyla gerçekleştirilen kaliteli çalışmalarımızdan en uygun fiyatlarla daima tüm müşterilerimizin yararlanması mümkün olabilmektedir. Çetintaş klimaların kullanımında karşılaşılan her türlü soruna karşı bizlerden 7/24 destek alınabilir.

Yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan klimaların her zaman bu hususta iyi bir performans sunması oldukça önemlidir. İzmit Çetintaş Klima Servisi Klimalar, oldukça kaliteli teknik özelliklerle donatılmış harika türden teknolojik ürünlerdir. Serinletme ve ısıtma nitelikleri olan bu cihazlar, içerisinde oldukça farklı türden mekanik sistemler barındırmaktadır.

Bu sistemlerde eğer bir sorun oluşmaz ise o zaman o üründen daima maksimum düzeyde bir verim alınabilmesi mümkün olur. Ancak aksi durumda ürün yeterince beklentileri karşılamaz ve çeşitli türden sorunlarla karşılaşmasına sebep olur. Bu noktada daima profesyonel bir yardım almak ve klimadaki sorunu gidermek gerekir.

İzmit Çetintaş Servisi yönelik klima tamiri işlemlerinde bizler tüm müşterilerimize oldukça iyi kalitede profesyonel hizmetler vermekteyiz. İzmit Çetintaş Servisi olarak bizlerle iletişime geçilmesi halinde daima bu ürünlerde meydana gelen sorunların en kısa sürelerde giderilmesi olanaklarından faydalanılabilir.

Çetintaş Klima Periyodik Bakımları

Çetintaş markalı klimalar genel olarak oldukça iyi performans kalitesiyle üretilen harika ürünlerdir. Bunları süreç içerisinde daima sorunsuz olarak kullanabilmek için periyodik bakımlarının aksatılmadan yapılması oldukça önem arz etmektedir.

Bizler periyodik bakım işlemleri konusunda tüm müşterilerimize talepleri doğrultusunda oldukça iyi bir şekilde yardımcı olmaktayız. Belirli aralıklarla bu klimaların kontrollerini yaparak onların en performanslı şekilde çalışmalarına destek sağlamaktayız.

İzmit Çetintaş Klima Yedek Parça Temini

Çetintaş Teknik Servisi olarak bizler klimalar için gerekli yedek parçaların temini konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Tamamen orijinal olarak Çetintaş klima yedek parçalarıyla onların gereksinimlerini karşılamaktayız.

Teknolojik açıdan gelişmiş tasarım sahip birçok beyaz eşya ürünü hayatımızda her bakımdan en iyi şekilde yer almaktadır. Bu ürünleri üreten günümüzde oldukça farklı türde markanın olduğu görülebilmektedir. Kaliteli Çetintaş markası da bunlardan biridir. Bu markanın tasarımı olan birbirinden harika beyaz eşya ürünü günümüz dünyasında farklı alanlarda etkin bir şekilde yer almakta ve işlev görmektedir.

Çetintaş markasına ait birçok ürün oldukça fonksiyonel olabilen kaliteli bir yapıya sahiptir. Bu ürünleri insanlar yaşam alanlarında oldukça fayda görerek günlük yaşamlarında etkin bir biçimde kullanmaktadırlar. Beyaz eşya ürünlerinin birçoğunda zamanla bazı teknik sorunlar da ortaya çıkabilmektedir.

Bu türden bir durumda daima ilgili sorunu kısa sürelerde çözmek gereklidir. İzmit Çetintaş Servisi olarak bizler bu markaya ait ürünlerde teknik bir arıza meydana geldiğinde buna en kısa sürelerde müdahale edip sorunu giderebilmekteyiz.

Çetintaş Ürünleri Satışı

Bizler Çetintaş ürünlerine yönelik birçok teknik arızayı en iyi şekilde giderebildiğimiz gibi bu markada çeşitli ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. Bizlerden her türde farklı tasarıma sahip birçok ürün indirimli fiyatlarla satın alınabilmektedir. Garantili ve sağlam nitelikte bu ürünler her açıdan uzun süreler kullanılabilmektedir.

Çetintaş Ürünleri Kurulum

Servisimiz, Çetintaş ürünlerinin kurulumu ve montajı işlemlerini satın alımdan sonra çok başarılı bir şekilde yapmaktadır. Her bir ürünün montaj işlemleri, servisimiz bünyesinde çalışan profesyonel uzmanlarımız aracılığıyla oldukça kaliteli bir biçimde yapılmaktadır.

Beyaz eşyalar günlük yaşamda verim elde edilerek kullanılan en vazgeçilmez ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Çetintaş markasına ait olarak üretimi yapılan ürünler genel anlamda kullanıcılarına çok iyi bir performans sunmaktadır. Temiz ve özenli kullanımlar sonucunda bu ürünlerden uzun vadede her şekilde iyi bir verim alınabilmesi mümkün olmaktadır.

Teknik arıza oluşumları bazen istenmese de Çetintaş markalı ürünlerde de meydana gelebilmektedir. İzmit Çetintaş Servisi hizmetlerimizden yararlanılarak bu arızaların ortadan kaldırılması mümkün olabilmektedir.

Arızları daima etkin ve en işlevsel şekilde gidermek oldukça önem arz eden bir husustur. Servisimiz bu noktada doğru teknik ve metotları kullanarak tüm arızaları başarıyla giderebilmekte ve ürünleri yine eskiden olduğu gibi fonksiyonel olan bir hale getirebilmektedir.

Çetintaş İndirimli Ürünleri

Çetintaş markasına ait ürünlere genel olarak ihtiyaçları doğrultusunda birçok insan sahip olmayı istemektedir. İnsanlar tarafından oldukça beğenilen bu ürünleri çok uygun fiyatlar üzerinden temin edebilme şansları daima mevcut bulunmaktadır.

Çetintaş Servisi olarak bizler bu konuda faydalanılabilecek güzel şansları müşterilerimize vermekteyiz. İstenilen birçok türde ve tarzda ürünün bizlerden daima en iyi koşullarda temin edilmesi için gerekli olanaklar her zaman vardır.

İzmit Çetintaş Ürün Periyodik Kontrolleri

Servis hizmetlerimiz bünyesinde Çetintaş markasına ait ürünlerin bakımları oldukça özenli bir şekilde yapılmaktadır. Belirli aralıklarla bu kontrol işlemlerini yapmaya her kullanıcının hassasiyetle önem vermesi gerekir. Ürünlerin uzun vadede etkin kullanımları açısından bu oldukça önem arz etmektedir.

Servis hizmetlerinde hızlı olmak, zamanında adrese ulaşmak ve seri bir şekilde tamir işlemini yapmak çok önemlidir. Gün içinde birden fazla müşteriye söz verildiğinde servis ekibinin hızlı olması gerekir. Ayrıca tamir işlemini garantili bir şekilde yapması çok önemlidir. Firmamız bu konuda deneyimli Çetintaş Klima Servisi elemanlarıyla çalışmaktadır ve her zaman söz verilen zaman zarfında adrese ulaşmaktadır.

Servis Hizmeti Sonrası Test İşlemleri

Bakımı veya tamiri biten beyaz eşya, klima ve kombiler en son aşamada her zaman için test edilir. Klima bakım işlemlerinde de test işlemleri önemlidir.

Cihazın bakımı, onarımı ve tamirat işlemleri bittikten sonra test işlemleri yapılırken;

1-      Soğuk hava üfleme performansı,

2-      Çalışma performansı,

3-      Filtre özellikleri test edilmektedir.

Kontrol panelinin çalışma özellikleri de en son aşamadaki test işlemlerinde seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İzmit Çetintaş Beyaz Eşya Çözümleri

Profesyonel servis hizmetleri kategorisinde Çetintaş Beyaz Eşya Servisi tamir ve bakım işlemlerinde profesyonellik önemlidir. Zamanında adrese ulaşma, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirme ve cihazı test etme gibi işlemler dakikalar içerisinde gerçekleşmesi gerekir. Firmamızın servis ekibi beyaz eşya bakım işlemlerini pratik yöntemlerle kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve derin dondurucu gibi zorunlu ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar kısa sürede tamir edilmektedir. Güncel yöntemlerle beyaz eşya bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Günün her saatinde servis ekiplerimizi göreve çağırabilirsiniz. Elemanlarımız her zaman için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

İzmit Çetintaş Kombilerin Tamiri ve Bakımı

İzmit Çetintaş Kombi Servisi Kış aylarında zorunlu ihtiyaç haline gelen kombiler, hayatımızın en önemli parçası haline gelmiştir. Bozuk bir kombi ile kışa girmek başlı başına bir problemdir ve ciddi anlamda hayatımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Kombinin ses çıkarması, gaz kaçırması, su kaçırması veya su ısıtmaması bakım ve onarım işleminin kısa sürede yapılması gerektiğini göstermektedir.

Kombi bakımında servisimiz ısıtma tablet kontrolü, fan kontrolü, petek kontrolü ve diğer aksamların kontrolü gerçekleştirilmektedir. Kombiniz ses çıkarıyorsa, gaz kaçırıyorsa ve su kaçırıyorsa kullanmayın ve en kısa sürede bize haber edin. Yıllık bakım işlemini de düzenli bir şekilde gerçekleştirin.

İzmit Çetintaş Klimaların Tamiri ve Bakımı

İzmit Çetintaş Klima Servisi Klima bakım işlemleri de klimanın performansını doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtreler kontrol edilmektedir. Daha sonra kontrol paneli, gaz seviyesi ve dış cephe bölümünde yer alan motor kontrol edilmektedir. Yapılan testler sonucunda servis elemanlarımız yapılması gereken bakım, onarım ve tamirat işlemlerini liste haline sunmaktadır. Müşterinin bakım işlemlerini kabul etmesinin ardından servisimiz klimanın bakımını kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Klima bakımında profesyonel servisleri tercih etmelisiniz. Deneyimli elemanlar ve güncel bakım yöntemleri bu kategoride önemini korumaktadır. Firmamız işinde ehil olan elemanlarla hizmet vermektedir.

 

 

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil İzmit Çetintaş Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ