Dil seçin
X

İndesit Servisi

Anasayfa | İndesit Servisi | 174
 

İndesit Servisi

Firmamız İndesit Beyaz Eşya Servisi markalı beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini vermektedirİndesit Servisi olarak bizler bu markaya ait birçok farklı cihaz için bakım ve onarım yapmaktayız. Aynı zamanda firmamız bu markaya ait ürünler için montaj hizmeti de vermektedir.

İndesit Beyaz Eşya Servisi

İndesit Bakım Servisi ‘miz beyaz eşya ürünleri için bakım, onarım ve montaj yapan uzman personellerimizi barındırmaktadır. Her elemanımız kendi uzmanlık alanında hizmet vermektedir. Böylece İndesit Çamaşır Makinası Servisi  için bakım alanında uzman, arıza içinse arıza alanında uzman elemanlarımız verilen adreslere giderek servis hizmeti vermekteler. İndesit Buzdolabı Servisi bakım, onarım ve montaj hizmetleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İndesit Bulaşık Makinası Servisi beyaz eşya ürünlerinizin arıza durumlarına göre parça değişimi gerekebilmektedir. Bu durumda firmamız orijinal yedek parça değişimi hizmeti vermektedir. İndesit Servisi elemanlarımız parçalarınızı değiştirmek için sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca istek dahilinde yedek parça satışı da yapmaktayız. Orijinal parça satmamız ve değişimleri kendimiz yaparken orijinal parçaları kullanmamız cihazlarınızda parçadan kaynaklanan uyum sorunlarını engellemiş oluyor.

İndesit Klima Bakım Servisi

İndesit Montaj Servisi ile beyaz eşya ürünleri için ’nde verdiğimiz montaj hizmetlerimizi kişilerin bulundukları adreslerde sunuyoruz. Aynı zamanda bakım hizmetlerimizi de bu şekilde vermekteyiz. İndesit Klima Montaj Servisi bu sayede cihazları bulundukları alanlardan taşımadan çok daha kolay bir şekilde sorunlara müdahale edebiliyoruz. İndesit Klima Bakım Servisi yaptığımız bakım ve onarım işlemlerinin ardından herhangi bir söktüğümüz parça varsa hepsini tekrar yerine yerleştiriyoruz. Servis hizmetimiz tamamlandıktan sonra son kontrollerimizi de yaparak ücretimizi alıyoruz.

 

Bizi Google ve Alexa Dan Takip Edebilirsiniz.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

?>
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla