Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

Gölcük Vestel Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > Gölcük Vestel Servisi
Gölcük Vestel Servisi

Konusunda uzman bir ekip ile beraber gerçekleştirmekte olduğumuz Gölcük Vestel Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimizde kullandığımız modern teknikler ile beraber sizlerin sorunlarına en hızlı çözümleri sunmaktayız. Beyaz eşyalarınız ile ilgili bakım, onarım ve montaj gibi işlemleri gerçekleştiren firmamız 7/24 sizlerin yanında yer almaya devam etmektedir.

Gölcük Vestel Servisi
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Vestel Klima Servisi Hizmeti

Her mevsim hayatımızı kolaylaştıran Vestel Beyaz Eşyalar arasında yer alan klimalarınızda yaşadığınız her sorun için sizlere destek olmaktayız. Kendi alanında eğitimli ekibimizin gerçekleştirdiği klima servis hizmetlerimizde her tür arızayı en kısa sürede tespit ederek çözüm bulmaktayız.

Düzenli olarak bakım hizmetlerimizden yararlanarak klimaların en yüksek performansta çalışmasına imkan  sağlayabilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirdiğimiz Gölcük Vestel Klima Servisi hizmetlerimizde daima yüz güldüren sonuçlar elde ediyoruz.

Vestel Televizyon Servisi Hizmeti

Vestel Televizyon Tamiri en çok bilgi gerektiren servis hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz Gölcük Vestel Televizyon Servisi işlemlerimizde teknik arızaları en kısa sürede çözüyoruz.

Televizyonlarınızda yaşadığınız tüm sıkıntılarda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek arızanızı gidermekte ve televizyon keyfinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır.

Vestel Kombi Servisi Hizmeti

Kış aylarında hayati bir öneme sahip olan kombileriniz için tamir, bakım ve montaj gibi tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Servis taleplerinize en hızlı yanıtı vermekte olan başarılı ekibimiz kombilerdeki arızanın nedenini tespit ettikten sonra hemen tamir işlemlerini başlatmaktadır.

Gölcük Vestel Kombi Servisi hizmetlerimizde sizlere her zaman orijinal yedek parça garantisi veriyoruz. Her zaman soruna çözüm odaklı yaklaşan firmamız yapmış olduğu işlemler ile kombilerinizin ömrünü de uzatmaktadır.

Siz de beyaz eşyalarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlarda 0262 331 07 44 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Vestel Gölcük Servisi olarak, evlerde kullanılan her türlü elektronik ve beyaz eşya ürünlerinin bakımlarını yapıyoruz. Golcuk Vestel Servisi hizmetlerimizde, müşterilerimize aynı gün servislerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile garantili hizmet veriyoruz. Bakım ekiplerimizde çalışan tüm personelimizin, alanında uzman olmasını ve Vestel marka tüm ürünlere hakim olmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizde, güler yüzlü olmaya ve servis taleplerine mümkün olduğu kadar hızlı cevap vermeye çalışıyoruz.

Kombi Bakımları

Gölcük Vestel Beyaz Servisi müşterilerimize aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Golcuk Vestel Kombi Servisi için çağrı numaralarımız arayarak talep oluşturan, müşterilerimizden randevu alıyor ve istedikleri saatte evlerinde oluyoruz. Kombilerin bakımlı olması için periyodik bakım yapılmasını öneriyoruz.

Periyodik bakımların faydaları şunlardır;

  • Kombinin, istenmeyen zamanda arıza yapmasını önler,
  • Gaz ve su kaçağı durumlarının tespit edilmesini sağlar,
  • Enerji tasarrufu ile yüksek verimli çalışır,
  • Can ve mal güvenliği riskleri ortadan kalkar.

Kombi periyodik bakımları, kış ayları başlamadan önce yılda bir defa yapılması faydalı olacaktır. Müşterilerimize uygun fiyat servis seçenekleri sunarak bakım yapıyoruz.

Klima Bakımları

Golcuk Vestel Klima Servisi hizmetlerimiz kesintisiz verebilmek için servis çağrı numaralarımız her zaman ulaşılabilir durumdadır. Servis kaydı oluşturduğunuzda, talebinize göre servis ayarlıyor ve hemen gönderiyoruz. Klima cihazları, yılda iki defa periyodik bakımdan geçmelidir. Bakımlar yaz ve kış ayları öncesindeki mevsim geçişi döneminde yapılmalıdır. Periyodik bakım hizmetlerimiz ile klima bağlantılarını kontrol ediyor, tüm filtrelerini temizliyoruz. Bakımsız klimalarda biriken tozlar zamanla koku oluşturacaktır.

Filtrelerin kirlenmesi, insan sağlığını tehdit ederken, klimanın çalışma performansını düşürecektir. Bu kısa zamanda ve istenmedik bir anda klimanın arıza yapmasına neden olacaktır. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve enerji tasarrufu sağlayarak kullanabilmek için periyodik bakımlar için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Garantili Hizmet Seçenekleri

Vestel ürünleri servis hizmetlerinin tamamını garantili olarak veriyoruz. Arıza tamirlerinde yaptığımız tüm parça değişim işlemlerinde 1 yıl garanti veriyoruz. Tüm bakım işlemlerinde yaptığımız işçilikler içinde garanti veriyor ve hizmetlerin güvenilir olmasını sağlıyoruz. Yedek parça değişimlerini orijinal parçalar ile yapıyoruz. Servis kaydı oluşturulurken, cihaz marka ve modelini, karşılaşılan sorunu soruyoruz. Verilen bilgilere göre ekiplerimiz cihazın arıza durumuna göre ihtiyaç duyulabilecek tüm orijinal yedek parçaları yanlarında bulunduruyorlar.

Servis Kaydı Oluşturmak

Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz, Golcuk Vestel Beyaz Esya Servisi kombi, klima, hidrofor, şofben, buzdolabı gibi tüm ürünlerin montajı, bakımı ve tamiri için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmak için servis kayıt formunu doldurabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmadan önce cihazınızın modeline öğrenmelisiniz. Vereceğiniz bilgiler, yerinde servis hizmetlerini daha hızlı almanıza yardımcı olacaktır. Aynı gün servis hizmet seçeneklerimizi sunuyor ve sizlerin belirlediği saatte ekiplerimizin yanınızda olmasını sağlıyoruz. Donanımlı olan ekiplerimiz her türlü sorunu kısa sürede çözecektir.

Vestel Gölcük Servisi olarak, evlerde kullanılan her türlü elektronik ve beyaz eşya ürünlerinin bakımlarını yapıyoruz. Golcuk Vestel Servisi hizmetlerimizde, müşterilerimize aynı gün servislerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz.

 

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil Gölcük Vestel Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ