Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

Derince Philips Servis

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > Derince Philips Servis

Philips tüm dünyada oldukça tercih edilen bir beyaz eşya markasıdır. Bu markaya ait ürünler insanların hayatlarını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilirler. Derince Philips Servisi olarak bizler de hayatlarımızı kolaylaştıran bu ürünlerin bakımlarını üstlenmekteyiz. Bu nedenle cihazlarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket etmekteyiz.

Derince Philips Servis
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Philips markalı beyaz eşya ürünleri uzun yıllar oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadırlar. Ancak her teknolojik alette olabileceği gibi bu markanın ürünlerinde de bazı teknik arızalar meydana gelebilmektedir.

Teknik arızalar meydana geldikten sonra önemli olan işini iyi bilen bir firmaya başvurmaktır. İşinin ehli olmayan tamircilerle çalışmak cihazlarınıza zarar verebilmektedir.

Derince Philips Bakım Servisi

Yaşam alanlarımızda oldukça yeri olan ve hayatlarımızı kolaylaştıran beyaz eşya ürünlerinin düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilmeniz için bu bakımları her tüketicinin yaptırması gereklidir. Derince Philips Bakım Servisi olarak bizler, müşterilerimizin her türlü sorunlarını çözmekte ve müşterilerimizi her konuda tatmin etmekteyiz. Aynı zamanda cihazlarınızda değiştirilecek parçaların yerine tekrar orijinal parça takmaktayız.

Derince Philips Montaj Servisi

Firmamız, müşterilerini sıkıntıya sokmayacak şekilde çalışmayı kendisine ilke edinmiş durumdadır. Bu nedenle müşterileri zorlayabilecek olan montaj hizmetini Derince Philips Montaj Servisi kullanıcıları adına kendisi vermektedir.

 

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil Derince Philips Servis

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ