Dil seçin
X

Derince Lg Servisi

Anasayfa | Derince Lg Servisi | 85
Derince Lg Servisi

Derince Lg Servisi elektronik sektöründe büyük liderlerinden biri olan markamızın ürünleri için en hızlı ve en güvenilir olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hemen hemen her ilde olduğu gibi Derince Lg Servisi de bayiliklerimiz ve servis hizmetimiz bulunuyor. Derince'nin çeşitli böLgelerinde olan servislerimiz ile sorunuzu en kısa sürede çözmek için hizmet etmekteyiz.

Hizmet Saatlerimiz

Teknik destek insanlar için ürün alırken en çok dikkat ettikleri hususlardan biri olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına 7/24 servisimiz ile müşterilerimizi mahcup etmemek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Derince Lg Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

05339390743TIKLA HEMEN ARA!

Derince Lg Yedek Parça

Ürünler zamanla kullanımdan dolayı çeşitli parçalarında sorunlar çıkartabilmektedir. Bu çıkan sorunları bakım ve onarım çalışmalarımız ile orijinal yedek parçaları kullanarak en iyi durumuna geri getirmekteyiz. Derince Lg Servisi takılan yedek parçalar takıldıkları tarihten itibaren 1 yıl garantili olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Çalışma Kadromuz

Gelişen teknoloji ve ekonomik imkanlarla birlikte ürünlerin fiyatları da çok üst seviyelere çıkıyor. Bunun sonucunda bu paraları ödeyen kullanıcılar bir sorun anında en iyi hizmeti almak istiyor. Bizler de bunun için alanında en deneyimli ve yetkili bir uzman ekip ile en iyi şekilde hizmetimizi vermeye devam ediyoruz.

Derince Lg Servisi BöLgeleri

Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez olmak üzere on iki böLgede hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Servisimizin yetkili numarası 0(262) 3310 0744'dir. İhtiyacınızın olduğu her an bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Servis hizmetlerinde hızlı olmak, zamanında adrese ulaşmak ve seri bir şekilde tamir işlemini yapmak çok önemlidir. Gün içinde birden fazla müşteriye söz verildiğinde servis ekibinin hızlı olması gerekir. Ayrıca tamir işlemini garantili bir şekilde yapması çok önemlidir. Firmamız bu konuda deneyimli Lg Servisi elemanlarıyla çalışmaktadır ve her zaman söz verilen zaman zarfında adrese ulaşmaktadır.

Servis Hizmeti Sonrası Test İşlemleri

Bakımı veya tamiri biten beyaz eşya, klima ve kombiler en son aşamada her zaman için test edilir. Klima bakım işlemlerinde de test işlemleri önemlidir.

Cihazın bakımı, onarımı ve tamirat işlemleri bittikten sonra test işlemleri yapılırken;

  • Soğuk hava üfleme performansı,
  • Çalışma performansı,
  • Filtre özellikleri test edilmektedir.

Kontrol panelinin çalışma özellikleri de en son aşamadaki test işlemlerinde seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Derince Lg Beyaz Eşya Çözümleri

Profesyonel servis hizmetleri kategorisinde Lg Beyaz Eşya Servisi tamir ve bakım işlemlerinde profesyonellik önemlidir. Zamanında adrese ulaşma, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirme ve cihazı test etme gibi işlemler dakikalar içerisinde gerçekleşmesi gerekir. Firmamızın servis ekibi beyaz eşya bakım işlemlerini pratik yöntemlerle kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Derince Lg Servisi Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve derin dondurucu gibi zorunlu ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar kısa sürede tamir edilmektedir. Güncel yöntemlerle beyaz eşya bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Derince Lg Servisi Günün her saatinde servis ekiplerimizi göreve çağırabilirsiniz. Elemanlarımız her zaman için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Kombilerin Tamiri ve Bakımı

Kış aylarında zorunlu ihtiyaç haline gelen kombiler, hayatımızın en önemli parçası haline gelmiştir. Bozuk bir kombi ile kışa girmek başlı başına bir problemdir ve ciddi anlamda hayatımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Lg Servisi Derince Kombinin ses çıkarması, gaz kaçırması, su kaçırması veya su ısıtmaması bakım ve onarım işleminin kısa sürede yapılması gerektiğini göstermektedir.

Derince Lg Kombi Servisi bakımında servisimiz ısıtma tablet kontrolü, fan kontrolü, petek kontrolü ve diğer aksamların kontrolü gerçekleştirilmektedir. Kombiniz ses çıkarıyorsa, gaz kaçırıyorsa ve su kaçırıyorsa kullanmayın ve en kısa sürede bize haber edin. Yıllık bakım işlemini de düzenli bir şekilde gerçekleştirin.

Klimaların Tamiri ve Bakımı

Klima bakım işlemleri de klimanın performansını doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtreler kontrol edilmektedir. Daha sonra kontrol paneli, gaz seviyesi ve dış cephe bölümünde yer alan motor kontrol edilmektedir. Yapılan testler sonucunda servis elemanlarımız yapılması gereken bakım, onarım ve tamirat işlemlerini liste haline sunmaktadır. Müşterinin bakım işlemlerini kabul etmesinin ardından servisimiz klimanın bakımını kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Klima bakımında profesyonel servisleri tercih etmelisiniz. Deneyimli elemanlar ve güncel bakım yöntemleri bu kategoride önemini korumaktadır. Firmamız işinde ehil olan elemanlarla hizmet vermektedir.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla