Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

Derince Electrolux Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > Derince Electrolux Servisi
Derince Electrolux Servisi

Birçok farklı ürünü bulunan Derince Electrolux markasının, tüm ürünlerinin bakım ver servis işlemleri ile profesyonel ve yetkili bir şekilde ilgilenen Derince Electrolux Servisi işletmemiz, birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve tavsiye olunmaktadır. Sadece Derince Electrolux markası için değil, birçok farklı marka için servis ve bakım hizmetleri veren firmamız, başta Gebze İzmit ilçesi olmak üzere, birçok ilden kişi tarafından tercih edilmektedir. 

Derince Electrolux Servisi
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Sizde bizimle İnternet adresimiz üzerinde yer alan form ile veya iletişim kanalları ile iletişim kurabilir ve başta Derince Electrolux olmak üzere, birçok markaya ait ürünün tamirini veya bakımını yaptırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz aracılığıyla iklimlendirme sistemi de satın alabilirsiniz.

Deneyimli ve Uzman Kadro ile Güvenilir Hizmet

Alanında uzman ve uzun yılların deneyimine sahip olan kadrosu ile servisimiz, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu yüzden de birçok kişinin tercihi olan servisimiz, tüm elektronik cihazlarınız için bakım ve onarım hizmeti vermekle beraber, yedek parça temini de sağlamaktadır.

İşletmemizin Sunduğu Diğer Hizmetler

Derince Electrolux Servisi işletmemiz sadece bakım, onarım ve yedek parça konusunda değil, klima tedariki konusunda da hizmet vermektedir. Birçok farklı klimanın teminini sağlayan firmamız, satışını sağladığı ürünler için teslim ve montaj gibi hizmetler de sunmaktadır.

Sizde İnternet sitemiz üzerinden bizimle iletişim sağlayarak, Derince Electrolux marka ürünlerinizin ve diğer markalara ait elektronik cihazların bakımını ve tamirini yaptırabilir veya iklimlendirme sistemi satın alabilirsiniz.

Servis hizmetlerinde hızlı olmak, zamanında adrese ulaşmak ve seri bir şekilde tamir işlemini yapmak çok önemlidir. Gün içinde birden fazla müşteriye söz verildiğinde servis ekibinin hızlı olması gerekir. Ayrıca tamir işlemini garantili bir şekilde yapması çok önemlidir. Firmamız bu konuda deneyimli Derince Electrolux Servisi elemanlarıyla çalışmaktadır ve her zaman söz verilen zaman zarfında adrese ulaşmaktadır.

Servis Hizmeti Sonrası Test İşlemleri

Bakımı veya tamiri biten beyaz eşya, klima ve kombiler en son aşamada her zaman için test edilir. Klima bakım işlemlerinde de test işlemleri önemlidir.

Cihazın bakımı, onarımı ve tamirat işlemleri bittikten sonra test işlemleri yapılırken;

  • Soğuk hava üfleme performansı,
  • Çalışma performansı,
  • Filtre özellikleri test edilmektedir.

Kontrol panelinin çalışma özellikleri de en son aşamadaki test işlemlerinde seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beyaz Eşya Çözümleri

Profesyonel servis hizmetleri kategorisinde Derince Electrolux Beyaz Eşya Servisi tamir ve bakım işlemlerinde profesyonellik önemlidir. Zamanında adrese ulaşma, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirme ve cihazı test etme gibi işlemler dakikalar içerisinde gerçekleşmesi gerekir. Firmamızın servis ekibi beyaz eşya bakım işlemlerini pratik yöntemlerle kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Derince Electrolux Servisi Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve derin dondurucu gibi zorunlu ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar kısa sürede tamir edilmektedir. Güncel yöntemlerle beyaz eşya bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Derince Electrolux Servisi Günün her saatinde servis ekiplerimizi göreve çağırabilirsiniz. Elemanlarımız her zaman için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. 

Kombilerin Tamiri ve Bakımı

Kış aylarında zorunlu ihtiyaç haline gelen kombiler, hayatımızın en önemli parçası haline gelmiştir. Bozuk bir kombi ile kışa girmek başlı başına bir problemdir ve ciddi anlamda hayatımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Derince Electrolux Servisi Kombinin ses çıkarması, gaz kaçırması, su kaçırması veya su ısıtmaması bakım ve onarım işleminin kısa sürede yapılması gerektiğini göstermektedir.

Derince Electrolux Kombi Servisi bakımında servisimiz ısıtma tablet kontrolü, fan kontrolü, petek kontrolü ve diğer aksamların kontrolü gerçekleştirilmektedir. Kombiniz ses çıkarıyorsa, gaz kaçırıyorsa ve su kaçırıyorsa kullanmayın ve en kısa sürede bize haber edin. Yıllık bakım işlemini de düzenli bir şekilde gerçekleştirin.

Klimaların Tamiri ve Bakımı

Klima bakım işlemleri de klimanın performansını doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtreler kontrol edilmektedir. Daha sonra kontrol paneli, gaz seviyesi ve dış cephe bölümünde yer alan motor kontrol edilmektedir. Yapılan testler sonucunda servis elemanlarımız yapılması gereken bakım, onarım ve tamirat işlemlerini liste haline sunmaktadır. Müşterinin bakım işlemlerini kabul etmesinin ardından servisimiz klimanın bakımını kısa sürede gerçekleştirmektedir. Klima bakımında profesyonel servisleri tercih etmelisiniz. Deneyimli elemanlar ve güncel bakım yöntemleri bu kategoride önemini korumaktadır. Firmamız işinde ehil olan elemanlarla hizmet vermektedir.

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil Derince Electrolux Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ