Dil seçin
X

Basiskele Vestel Servis

Anasayfa | Basiskele Vestel Servis | 37


Klimalar hayatımızda son derece işlevsel bir rolü olan gelişmiş sisteme sahip teknolojik ürünlerdir. Vestel Servisi marka klimalar özellikle performans açısından kullanıcılara iyi bir verim sunmaktadır. Vestel klimalar ortamdaki ısı dengesini ayarlama konusunda daima güçlü bir şeklide fonksiyonel olabilmektedirler. Bu klimaların aynı verimliliğini hiç bozmadan sürdürmesin oldukça önemlidir.

Klimalar farklı türde birçok tasarımda olduğu gibi sistemi birtakım işleyiş mekanizmaları barındırırlar. Herhangi bir parçada veya bölümde bir çalışmama veya arıza meydana geldiğinde cihaz giderek etkin verim gücünü kaybeder. Bu durumda ise sorunu çözmek için doğrudan bir müdahale gerekir. Basiskele Vestel Servisi olarak bizler bu durumla ilgili bir sorun oluştuğunda buna müdahale etmekte ve ilgili sorunu en verimli şekilde giderebilmekteyiz.

Tamir ve Onarım

Servisimiz bünyesinde çalışan alanında tecrübeli ve uzman ekiplerimiz Vestel marka klimaların teknik arızalarını giderme noktasında oldukça bilinçli ve hassas bir şekilde davranmaktadırlar. Yapılacak tüm işlemleri etkin bir profesyonellik yerine getirmekte ve bu şekilde müşterilere yardımcı olmaktadırlar.

Vestel Klima Satışı

Vestel, günümüz dünyasında klima markaları arasında genel anlamda en iyi olanlardan biridir. Bu klimaları üstün çalışma performansından dolayı birçok insan tercih etmektedir. Vestel servisi olarak firmamızdan alınacak hizmetlerle bu ürüne oldukça kolay bir şekilde ulaşılması daima mümkün olmaktadır. Uygun ve indirimli fiyatlarıyla bu ürünler farklı türde tasarım ve çeşitliliğine bağlı olarak kolaylıkla bizlerden satın alınabilir.

 

 Servis hizmetlerinde hızlı olmak, zamanında adrese ulaşmak ve seri bir şekilde tamir işlemini yapmak çok önemlidir. Gün içinde birden fazla müşteriye söz verildiğinde servis ekibinin hızlı olması gerekir. Ayrıca tamir işlemini garantili bir şekilde yapması çok önemlidir. Firmamız bu konuda deneyimli Vestel Servisi elemanlarıyla çalışmaktadır ve her zaman söz verilen zaman zarfında adrese ulaşmaktadır.

 

Servis Hizmeti Sonrası Test İşlemleri

Bakımı veya tamiri biten beyaz eşya, klima ve kombiler en son aşamada her zaman için test edilir. Klima bakım işlemlerinde de test işlemleri önemlidir.

Cihazın bakımı, onarımı ve tamirat işlemleri bittikten sonra test işlemleri yapılırken;

1-      Soğuk hava üfleme performansı,

2-      Çalışma performansı,

3-      Filtre özellikleri test edilmektedir.

Kontrol panelinin çalışma özellikleri de en son aşamadaki test işlemlerinde seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beyaz Eşya Çözümleri

Profesyonel servis hizmetleri kategorisinde Vestel Beyaz Eşya Servisi tamir ve bakım işlemlerinde profesyonellik önemlidir. Zamanında adrese ulaşma, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirme ve cihazı test etme gibi işlemler dakikalar içerisinde gerçekleşmesi gerekir. Firmamızın servis ekibi beyaz eşya bakım işlemlerini pratik yöntemlerle kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Basiskele Vestel Servisi Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve derin dondurucu gibi zorunlu ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar kısa sürede tamir edilmektedir. Güncel yöntemlerle beyaz eşya bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Basiskele Vestel Servisi Günün her saatinde servis ekiplerimizi göreve çağırabilirsiniz. Elemanlarımız her zaman için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Kombilerin Tamiri ve Bakımı

Kış aylarında zorunlu ihtiyaç haline gelen kombiler, hayatımızın en önemli parçası haline gelmiştir. Bozuk bir kombi ile kışa girmek başlı başına bir problemdir ve ciddi anlamda hayatımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Vestel Servisi Basiskele Kombinin ses çıkarması, gaz kaçırması, su kaçırması veya su ısıtmaması bakım ve onarım işleminin kısa sürede yapılması gerektiğini göstermektedir.

 

Basiskele Vestel Kombi Servisi bakımında servisimiz ısıtma tablet kontrolü, fan kontrolü, petek kontrolü ve diğer aksamların kontrolü gerçekleştirilmektedir. Kombiniz ses çıkarıyorsa, gaz kaçırıyorsa ve su kaçırıyorsa kullanmayın ve en kısa sürede bize haber edin. Yıllık bakım işlemini de düzenli bir şekilde gerçekleştirin.

Klimaların Tamiri ve Bakımı

Klima bakım işlemleri de klimanın performansını doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtreler kontrol edilmektedir. Daha sonra kontrol paneli, gaz seviyesi ve dış cephe bölümünde yer alan motor kontrol edilmektedir. Yapılan testler sonucunda servis elemanlarımız yapılması gereken bakım, onarım ve tamirat işlemlerini liste haline sunmaktadır. Müşterinin bakım işlemlerini kabul etmesinin ardından servisimiz klimanın bakımını kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 

Klima bakımında profesyonel servisleri tercih etmelisiniz. Deneyimli elemanlar ve güncel bakım yöntemleri bu kategoride önemini korumaktadır. Firmamız işinde ehil olan elemanlarla hizmet vermektedir.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın