Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

Başiskele Siemens Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > Başiskele Siemens Servisi
Başiskele Siemens Servisi

Dünyanın birçok ülkesinde ve ülkemizde kaliteli beyaz eşya markası olarak tercih edilen tüm Siemens marka ürünler için teknik servis hizmeti veriyoruz. Başiskele Siemens Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimizde, cihaz kurulumu, montaj, bakım ve tamir işlemlerini yapıyoruz. Kocaeli ve ilçelerine hizmetlerimiz, alanında uzman ekiplerimiz ile aynı gün verilmeye çalışılmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliğinizdir ve tüm hizmetlerimizi, iş güvenliği ve ikili ilişkiler konusunda hassas davranılarak verilmektedir.

Başiskele Siemens Servisi
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Siemens Garantili Servis

Siemens marka ürünlerin kalitesine herkes güvenmektedir. Evlerde, ısınma ve sıcak su ihtiyacı için kullanılan kombilerin bakımı önemlidir ve bakımı yapılan cihaz güvenli ve tasarruflu olarak kullanılabilecektir. Başiskele Siemens Kombi Servisi talebinde bulunan müşterilerimize, ekiplerimiz anında dönüş yapıyor ve talep edilen hizmetleri veriyorlar. Kombi cihazları arıza yapmasa bile her yıl periyodik bakımlardan geçirilmelidir. Ekiplerimiz, hizmetleri sunarken, cihaz kullanımı hakkında da bilgilendirme yapıyor.

Başiskele Yerinde Hizmet

Siemens Klima Servisi ihtiyacı olanlar, acil destek hattımızdan bizlere ulaşabilir ve sorunlarını aktarabilirler. Siemens teknik servisi olarak, yerinde hizmet veriyor ve tüm cihazların arızalarını tespit ederek gerekli bakım işlemlerini yapıyoruz. Klima bakımlarında, arızaya neden olan parçaların değişimini, tüm filtre sistemleri temizliği, fan temizliği, su drenaj kontrolü gibi işlemleri yapıyoruz. Klima gaz basıncını kontrol ediyor, eksik gaz ölçümlerinde, gaz dolduruyoruz.

Teknik Servis Siemens

Kocaeli Siemens Teknik Servisi olarak tüm müşterilerimize iklimlendirme ve elektronik eşya bakım hizmetlerini veriyoruz. Başiskele Siemens Televizyon Servisi hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, 0262 331 0742 ve 0262 331 0743 numaralı telefonlarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimiz, eğitimli personeller tarafından verildiği için tüm arızalar doğru tespit edilmekte ve anında çözülmektedir. Siemens servisi olarak tüm müşterilerimize bir telefon kadar yakınız ve hizmetlerimizden faydalanmaları için bizlere ulaşmaları, taleplerini iletmeleri yeterli olacaktır.

 

 

 

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil Başiskele Siemens Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ