Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

Axen Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > Axen Servisi
Axen Servisi

Profesyonel bir kadro ile sunuyor olduğumuz Axen Televizyon Servisi hizmetlerimizde beyaz eşyalarınızdaki her tür sorunda sizlere destek olmaktayız. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz Axen Klima Servisi hizmetlerinde önceliği daima müşteri memnuniyetine vermekteyiz. Bakımdan montaja kadar her türlü ihtiyaçlarınıza yanıt vermekte olan başarılı ekibimiz, uyguladığı teknikler ile daima başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Talep gelmesi halinde aynı gün adreslerinize gelen ekibimiz, mevcut sorunu tespit ederek kısa sürede tamir işlemini tamamlamaktadır. Axen marka klimalarınızı uzun süre sorunsuz olarak kullanabilmek adına bakım servisi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

7/24 sunmakta olduğumuz Axen klima servisi hizmetlerimizden yararlanmak için siz de dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Axen Televizyon Servisi

Kış aylarını sıcacık ve sorunsuz olarak geçirmek için kombiler hayatımızda çok büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle kombilerde yaşanan arızalar bir hayli can sıkıcı olabilmektedir. Kombilerdeki en zorlu arızaları bile aynı gün çözüme kavuşturan uzman ekibimiz bunun için günümüzün en etkili ve başarılı yöntemlerini kullanmaktadır.

Axen Kombi Servisi yaşanabilecek olası arızaları ortadan kaldırmak için bakım hizmetlerinden de belli periyodlarda yararlanmanız gerekmektedir. Bakım çalışmalarımız ile kombilerinizin ömrünü uzatmakta ve daha az enerji harcayarak daha yüksek performansta çalışmasını sağlıyoruz. Kombi bakım çalışması yaparken olası arızaları da tespit ederek zaman kaybetmeden tamir işlemini yerine getirmekteyiz.

Servis hizmetlerinde hızlı olmak, zamanında adrese ulaşmak ve seri bir şekilde tamir işlemini yapmak çok önemlidir. Gün içinde birden fazla müşteriye söz verildiğinde servis ekibinin hızlı olması gerekir. Ayrıca tamir işlemini garantili bir şekilde yapması çok önemlidir. Firmamız bu konuda deneyimli Axen Servisi elemanlarıyla çalışmaktadır ve her zaman söz verilen zaman zarfında adrese ulaşmaktadır.

Axen Servisi
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Servis Hizmeti Sonrası Test İşlemleri

Bakımı veya tamiri biten beyaz eşya, klima ve kombiler en son aşamada her zaman için test edilir. Axen Klima Bakım işlemlerinde de test işlemleri önemlidir.

Cihazın bakımı, onarımı ve tamirat işlemleri bittikten sonra test işlemleri yapılırken;

1-      Soğuk hava üfleme performansı,

2-      Çalışma performansı,

3-      Filtre özellikleri test edilmektedir.

Kontrol panelinin çalışma özellikleri de en son aşamadaki test işlemlerinde seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beyaz Eşya Çözümleri

Profesyonel servis hizmetleri kategorisinde Axen Beyaz Eşya Servisi tamir ve bakım işlemlerinde profesyonellik önemlidir. Zamanında adrese ulaşma, seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirme ve cihazı test etme gibi işlemler dakikalar içerisinde gerçekleşmesi gerekir. Firmamızın servis ekibi beyaz eşya bakım işlemlerini pratik yöntemlerle kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Axen Servisi Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz ve derin dondurucu gibi zorunlu ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar kısa sürede tamir edilmektedir. Güncel yöntemlerle beyaz eşya bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir. Axen Servisi Günün her saatinde servis ekiplerimizi göreve çağırabilirsiniz. Elemanlarımız her zaman için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. 

Kombilerin Tamiri ve Bakımı

Kış aylarında zorunlu ihtiyaç haline gelen kombiler, hayatımızın en önemli parçası haline gelmiştir. Bozuk bir kombi ile kışa girmek başlı başına bir problemdir ve ciddi anlamda hayatımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Axen Servisi Kombinin ses çıkarması, gaz kaçırması, su kaçırması veya su ısıtmaması bakım ve onarım işleminin kısa sürede yapılması gerektiğini göstermektedir.

Axen Kombi Servisi bakımında servisimiz ısıtma tablet kontrolü, fan kontrolü, petek kontrolü ve diğer aksamların kontrolü gerçekleştirilmektedir. Kombiniz ses çıkarıyorsa, gaz kaçırıyorsa ve su kaçırıyorsa kullanmayın ve en kısa sürede bize haber edin. Yıllık bakım işlemini de düzenli bir şekilde gerçekleştirin.

Klimaların Tamiri ve Bakımı

Axen Klima Bakım işlemleri de klimanın performansını doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. Klima bakım işlemlerinde öncelikle filtreler kontrol edilmektedir. Daha sonra kontrol paneli, gaz seviyesi ve dış cephe bölümünde yer alan motor kontrol edilmektedir. Yapılan testler sonucunda servis elemanlarımız yapılması gereken bakım, onarım ve tamirat işlemlerini liste haline sunmaktadır. Müşterinin bakım işlemlerini kabul etmesinin ardından servisimiz klimanın bakımını kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Klima bakımında profesyonel servisleri tercih etmelisiniz. Deneyimli elemanlar ve güncel bakım yöntemleri bu kategoride önemini korumaktadır. Firmamız işinde ehil olan elemanlarla hizmet vermektedir.

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil Axen Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ