Kadıköy Mah. Gülbahar Sokak No:4/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 05339390743

Arçelik Televizyon Servisi

KOCAELİ | TEKNİK | SERVİSİN

Kocaeli Beyaz Eşya & Televizyon Servisi

Anasayfa > Arçelik Televizyon Servisi
Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Televizyon Servisi, her evde bulunan en pahalı ev eşyalarından biridir. Özellikle gelişen teknoloji, insanlara mükemmel ses ve görüntü sağlayan televizyonlar sunmaktadır. Bununla birlikte, televizyonlar eskiye nazaran daha hassas ve daha pahalıdır. Bundan dolayı, televizyonunu tamir ettirmek isteyen kişilerin sayısı hayli fazladır. Bilindiği gibi, en popüler elektronik eşya markalarından biri Arçelik'tir. İnsanlar, bu markanın televizyonlarını da tercih ediyorlar. Televizyonlarıyla ilgili herhangi bir hizmete ihtiyaç duyduklarında ise bizden yardım alıyorlar. Bizler uzun yıllardan beri faaliyet gösteren, alanında deneyimli bir firmayız. Bu sebeple, Arçelik Televizyon Servisi hizmeti almak isteyen çok sayıda kişi bizi tercih ediyor.

Arçelik Televizyon Servisi Hizmetimiz

Arçelik Televizyon Servisi ‘ sağladığımız hizmet kalitesiyle birçok kişinin güvenini kazanmayı başardık. Yetkili servis olarak, yaptığımız tüm hizmetler, hızlı ve garantilidir. İşte, müşteri memnuniyeti sağlamamızdaki en önemli etken de budur. Müşteriler, sorunlarının çabucak çözülmesini isterler ama aynı zamanda yapılan hizmetin, garantili olmasını beklerler. Arçelik Televizyon Montaj Servisi Biz, bu bilinçle hareket ediyoruz ve her geçen gün hizmet kalitemizi daha yükseğe taşıyoruz.

Arçelik Televizyon Servisi
Garantili Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Arçelik Servis Talebi Oluşturma

Biz, yenilikçi bir firmayız, alışılmış beyaz eşya tamir bakım firmalarının kalıplarını genişletiyoruz. Müşterimiz bize farklı yollarla ulaşabiliyor. Bunlardan ilki, telefonla aramaktır. Ancak, internetin hıza katkısını biliyoruz. Bu sebeple, sitemizde online randevu formuna yer veriyoruz. Müşterimiz, formda istenen bilgileri, saniyeler içinde doldurduğunda, Arçelik Televizyon Servisi talebi bize ulaşıyor. Buna ek olarak, müşterimiz bizden cevap almak istiyorsa, akıllı telefonuyla televizyonun fotoğrafını çekiyor ve Whatsapp ile bize iletiyor. Uzmanımız, müşteriye ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor. Müşterimiz isterse, servis hizmeti sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Biz, Arçelik Televizyon Servisi sunan bir firmayız. Hizmetimiz, sadece televizyon arızasıyla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra televizyon montaj ve kurulum hizmeti de veriyoruz. Üstelik kurulum ücreti almıyoruz. Müşterilerimizden gelen taleplere göre televizyonlarına bakıyor, teşhis koyuyor ve bunun için de ücret almıyoruz. Televizyon Tamiri yapmamız gerektiğinde ise bunu son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyoruz.

Garantili Arçelik Televizyon Servisi Hizmeti

Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimsedik. Bu sebeple, kaliteli ve güler yüzlü hizmetten taviz vermiyoruz.

  • Hızlı Servis
  • Düşük Fiyat
  • Orijinal Yedek Parça
  • 30 Gün Garanti

 

Müşteri memnuniyeti sağlamak, en temel amacımızdır. Bundan dolayı, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz. İlk olarak hızlı servis sunuyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizden Arçelik Televizyon Servisi için minimum ücret talep ediyoruz. Tamirat sırasında ustamız bir parça değişmesi gerektiğini tespit ederse, orijinal yedek parça kullanıyoruz. Ayrıca, ustalarımızın her biri alanında uzmandır ve 1. sınıf işçilikle hizmet veriyoruz. Hem ustalarımızın işçiliğine hem de kullandığımız yedek parçalara güvendiğimizden, müşterimize 30 gün garanti sunuyoruz. Sizler, televizyon tamiri ya da başka beyaz eşyalarınızın tamiri için bizimle, iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon Servisi

Uzun yıllardır gerek beyaz eşya gerek de teknolojik birçok alet adına faaliyet gösteren firmamız uzman kişileri bünyesinde barındırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız bünyesinde pek çok markanın televizyon servisini barındırmaktadır.

Televizyon Arızalarının En Büyük Sebepleri

  • Elektrik kesintileri sırasında aşırı gerilim yüklenmesi
  • Kullanıcı hataları
  • Eskimiş ya da uzun süreli kullanılan televizyonların verdiği hatalar
  • Üretim hataları

Televizyon Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Arçelik Televizyon Servisi olarak tek amacımız kullanıcılara iyi bir hizmet verebilmektir. Televizyonlarınızda oluşan arızaları en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde, orijinal ürünler kullanarak, baştan savma olmadan düzeltmekteyiz. Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlarımızla sizleri hiçbir ekonomik sıkıntıya sokmadan hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz tüm bu kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız sizler de bizi tercih etmelisiniz. Çünkü bizler için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Televizyon Servis Hizmetlerimiz

Bizler Arçelik Televizyon Servisi için kurulum, takip ve arıza durumunda tamir hizmeti vermekteyiz. Herhangi bir arıza durumunuzda çağrı numaralarımız ya da internet sitemizden oluşturacağınız başvurularla bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Bakımları

Televizyonlarınızın düzgün çalışabilmesi için devamlı bir bakım halinde olması gerekir. Bizler de bunu bildiğimizden düzenli bakım işlemleri için müşterilerimize indirimli fiyat seçenekleri sunuyoruz. Düzenli bakımlarınızda ürün için herhangi bir arıza durumunun olup olmadığına bakılıyor ve eğer varsa bakımını yaparak sizlere iyi bir hizmet sunuyoruz.

 

 

İLETİŞİM FORMU

11 Yıllık Tecrübe
Kocaeli Sistem Teknik

Uygun fiyat garantisi ve 1 yıl garantilidir. Bilgi Almak İçin Whatsapp İletişimden Ulaşailirsiniz.

Garantili Tamir
Acil Arçelik Televizyon Servisi

Arıza ekibimiz 30dk içinde adresinizde.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom BEYAZ EŞYA SERVİSİ