Dil seçin
X

Arçelik Servisi

Anasayfa | Arçelik Servisi | 84
Arçelik Servisi

Firmamız, 2017 yılında kurulmuş ve Arçelik Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünleri ile ilgili teknik servis hizmeti veriyoruz. Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak hizmetlerimiz, uzman teknik kadro ile Kocaeli merkez ve tüm ilçelerine ulaştırılmaktadır. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz, klima, kombi, buzdolabı gibi tüm beyaz eşya ürünlerinin montajı, bakımı ve arıza onarımları için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Arçelik Servisi hizmetlerini her zaman güvenilir ve kaliteli olarak alabileceksiniz.

Komi Periyodik Bakım Hizmetleri

Yaşam konforunu artıran beyaz eşya ürünlerinin bakımları düzenli yapıldığında daha uzun süreli olarak kullanılabilecektir. Arçelik Kombi Servisi hizmetlerimiz ile yılın her günü sıcak su, soğuk havalarda da ısınma ihtiyaçlarınızda sorun yaşanmamasını sağlıyoruz. Kombilerinizin periyodik bakımlarını ve arıza onarımlarını, aynı gün içerisinde yaparak mağduriyetinizi hemen gideriyoruz.

Arçelik Servisi

Garantili Beyaz Eşya ve Televizyon Servisi Hizmeti İçin Bizi Arayınız

02623310744TIKLA HEMEN ARA!

Klima Bakım ve Cihaz Temizliği

Arçelik Klima Servisi hizmetlerimizde de klimalarınızın temizlik, gaz basınç kontrolü ve arıza tamirlerini uzman kadromuz ile yapıyor, yaşam alanının havasının her zaman temiz kalmasına katkı sunuyoruz. Klima bakımlarında, iç ve dış ünite bakımlarını, filtre temizliği, fan temizliği ve arızalı parça değişimleri gibi tüm işlemleri yapıyoruz.

Servis Talebi

Kocaeli Arçelik Servisi olarak hizmetlerimiz arasında Televizyon Servisi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Tüm televizyon modellerinin arıza onarımlarını yapıyor, cihazınızı ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz. Servis talebinde bulunmak isteyenler, 0262 331 0744 ve 0262 331 0744 numaralarımız arayarak bizlere ulaşabilirler.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren teknik servislerimiz adreslerinize yönlendirilecek, yerinde bakımı yapılması gereken cihazların bakımını yerinde yapacaktır. Tüm servis hizmetlerimizde, sorunun kısa sürede çözülebilmesini sağlayabilmek ve müşteri mağduriyetini giderebilmek için yerinde hizmet veriyoruz. Servis talebinde bulunurken, adres bilgileri ile birlikte, bakımı yapılması istenilen cihazın markası, modeli ve arıza türü konusunda bilgi vermeniz önemlidir.

Arçelik Servisi

Servis hizmeti, hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyaları daha da kullanışlı hale getirmektedir. Profesyonel kadrosuyla Arçelik Servisi sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Arçelik Servisi’nin özel servisi mevcuttur. Bu servis programı, aksaklıklar yaşanmadan gerekli tadilat işlemlerinin yapılmasında kolaylık sağlar. Müşteri hizmetlerini aradığınızda, firmamız en iyi servis hizmetini hazırlamaktadır. Servis hizmeti almanız için kimlik bilgileriniz gibi detaylar alındıktan sonra en uygun saatte servis ekiplerimizi adresinize ulaştırmaktayız. Aynı zamanda servis elemanlarımız adresinize gelmeden sizi aramaktadır. Bu sayede son dakikada işinizin çıkması durumunda Arçelik Servisi randevunuzu bir ileri tarihe erteleyebilmektedir.

Arçelik Montaj Servisi

Arçelik Montaj Servisi miz, istek dahilinde verilen adreslere müşterilerimizin aldığı ürünleri monte etmek üzere giderek yardımcı olmaktadır. Montaj servisimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Bakım Servisi

Beyaz Eşya Bakımı Servisi en az tamir kadar önemlidir. Bunun içinde Arçelik Bakım Servisi gibi profesyonel ekipler gereklidir. Bakım işlemleri beyaz eşyalarınızın çalışma performansını arttırmaktadır. Ayrıca bu işlemde değiştirilmesi öngörülen parçalar da değiştirilmektedir. Örneğin fırın bakım işlemlerinde genellikle fırının ısıtma durumunda bir problem olup olmadığına bakılır ve bunun üzerine işlemler yapılır ya da bulaşık makinelerinde genel bir boru bakımı yanında iç kısımdaki su dağıtıcı pervaneye bakılır ve sorun varsa tamir edilir.

Çamaşır makinesi motoru, en çok arızalanan beyaz eşya bölümlerinden biridir. Bunun yanında makinenin beyin kartı da arızalanabilmektedir. Çamaşır Makinesi Servisi olarak bakımlarında bu gibi bölmelerin bakımının yanında borulara da bakılar değiştirilmesi gereken parça varsa müdahale edilir.

 

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla