Dil seçin
X

Alikahya Merkez Electrolux Servisi

Anasayfa | Alikahya Merkez Electrolux Servisi | 10

Alikahya Merkez Electrolux Servisi

Alikahya Merkez Electrolux Servisi Olarak Kombi, Klima ve Beyaz Esya hizmetleri. Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli Cagri Merkezleri

+90 262 331 07 43

Alikahya Merkez Electrolux Servisi

Elektrolux markasının birbirinden farklı beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda bu markanın tüm ürünlerinin bakım ve onarım işlemleri için uzman ekiplerle birlikte çalışmaktayız. Alikahya Merkez Electrolux Servisi firmamız, birçok kişi tarafından bakım ve onarım konusunda tercih edilmekte ve tavsiye edilmektedir. Aynı markanın birbirinden farklı beyaz eşya ürünlerinde servis hizmeti veren firmamız, Alikahya Merkez’nin neredeyse her bölgesine hizmet vermektedir. Sizler de Electrolux markalı ürünleriniz için servis talep istiyorsanız web sitemiz ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Alikahya Merkez Elecktrolux Bakım Servisi

Alikahya Merkez Elektrcolux Bakım Servis hizmetlerimiz, alanında oldukça uzman uzun yıllar boyunca bu işi yapmış olan ve eğitimli personellerimiz tarafından verilmektedir. Bu sayede sizlere en iyi servis hizmetini vermekteyiz. Birçok kişinin tercihi olan beyaz eşya bakım ve tamir servisimiz, tüm çeşitlerde beyaz eşya ürünleriniz için yedek parça hizmeti de vermektedir. Aynı zamanda kullandığımız yedek parçalarımız tamamıyla orijinal ürünlerdir.

Alikahya Merkez Electrolux Montaj Servisi

İşletmemiz yalnızca bakım ve onarım servisi vermekle kalmayıp montaj hizmeti de vermektedir. Aynı zamanda satın aldığınız ürünleri de sizler için tedarik etmektedir. Alikahya Merkez Electrolux Montaj Servisi birçok farklı ürünün teminini, bakımını, onarımını, satışını ve montajını gerçekleştirmektedir.

Sizler de profesyonel hizmet almak istiyorsanız internet sitemiz ya da telefon çağrı merkezlerimiz üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

  Bizi Google ve Alexa Dan Takip Edebilirsiniz.

İletişim formu

Kocaeli Servisi
Hizmetlerimizden memnun musunuz?

Hızlı teklif alın

?>
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla